לייעוץ חייגו 050-5288931

סוככים ידנייםהיתרונות בהתקנת סוככים ידניים

לאחר שהחלטנו כי רכישת סוכך היא הפתרון אולטימטיבי להצללה, חשוב להכיר את כל ההיצע הקיים בתחום. חשוב להבין כי בבואנו לרכוש סוכך, עומדות בפנינו מגוון גדול של אפשרויות. אחת ההחלטות הראשוניות ביותר שיש לקבל היא האם ברצוננו להתקין סוכך קבוע או סוכך שניתן לפרקו בתום העונה. סוכך שאינו קבוע - לא מומלץ להתקין סוכך עשוי עץ או סוכך חשמלי. למעשה, סוככים ידניים מהווים את האפשרות הטובה ביותר. סוככים ידניים זה התקנת מגנון ידני, אשר באמצעות סיבוב של מנואלה מאפשר להרים ולהוריד את הבד עצמו. בשל פשטות המנגנון המרכיב סוככים ידניים, יתרון נוסף ולא פחות משמעותי שלו הוא העובדה לפיה סיכוייו להתקלקל או להינזק פחותים בהרבה וכן הרבה יותר קל לבצע עבור סוככים ידניים תחזוקה שוטפת. יתרון נוסף המאפיין סוככים ידניים הוא ההבדל הניכר בין מחיריהם ובין המחירים המאפיינים סוככים חשמליים או סוככים עשויי עץ. כך למשל, ההבדל בין התקנת סוככים ידניים ובין התקנה של סוכך חשמלי יכול להגיע לאפי שקלים, זאת בהתאם לגודל הסוכך המבוקש, לדגם ולסוג הבד ולמורכבות ההתקנה.

סוככים ידניים

מה עדיף: סוככים ידניים או סוככים חשמליים?

אז לאחר שהסכמנו כי להתקנת סוככים ידניים ישנם יתרונות רבים על פני התקנת סוככים חשמליים יש לזכור כי ישנם כמה וכמה תחומים בהם סוככים חשמליים הם עדיפים על פני סוככים ידניים. כך למשל, רבים שכבר החליפו את הסוכך הידני שהיה ברשותם בסוכך חשמלי יודעים לספר כי ההבדל מבחינת העיצוב והמראה הוויזואלי הוא חסר תקדים ואינו משתווה כלל אל הסוככים הישנים. עם זאת, כאשר יש לנו צורך בהתקנה ראשונית של סוכך ועל מנת לבחון האם מדובר בפתרון היעיל ביותר עבורנו, ניתן לרכוש סוככים ידניים שמחירם נמוך יותר והתקנתם פשוטה יותר. בסופו של דבר, לא חשוב באיזה סוכך נבחר, הדבר המרכזי והחשוב ביותר בכל התקנת סוככים הוא ללא כל ספק פנייה לבעל מקצוע מנוסה ומיומן בתחום, שיבצע התקנה מקצועית ואיכותית ויבטיח כי הסוכך שנבחר אכן ילווה אותנו לאורך שנים.

סוככים ידניים רוכשים אצל המומחים של סככות פאר

חברת סככות פאר מתמחה בהתאמת סוככים הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי ונציגי החברה ישמחו להתאים לכל דרישה את הסוככים המתאימים ביותר. כל פנייה לסככות פאר תענה במהירות וביעילות ותפתור לצמיתות את הצורך בהצללה עבור כל לקוח. כבר מרגע הפנייה לחברת סככות פאר, יעמדו נציגי החברה לרשות הלקוח וישמחו לייעץ לו בכל שאלה, ללא כל תשלום וללא התחייבות. בסופו של דבר, שנים ארוכות של מיומנות ואלפי לקוחות מרוצים מבטיחים כי כל פנייה אל נציגי סככות פאר תיענה על הצד הטוב ביותר. באתר החברה ניתן להתרשם ממגוון רחב ביותר של דגמים, המיוצרים על ידי חברות יצרן הטובות בעולם ולבחור את הדגם המתאים ביותר לדרישותיהם.


הקליקו למידע אודות  מנעולן בקרית אונו